Hírek
2011. Szeptember 15. 14:37, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Öngyilkos lett a rab
Öngyilkos lett egy rab szerdára virradóra a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézetben – közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BVOP).
A zsarolás miatt előzetes letartóztatását töltő férfi felakasztotta magát a zárka mellékhelyiségében, az azonnali egészségügyi ellátás ellenére a kiérkező mentők már csak a halál beálltát tudták megállapítani.
A rendőrség vizsgálata kizárta az idegenkezűséget, az intézet a közlés szerint megtette a szükséges intézkedéseket. (lm)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.