Hírek
2011. December 29. 06:33, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Öngyilkos lett a 73 éves férfi
Fejbe lőtte magát egy 73 éves férfi a saját lakásában Dunaújvárosban – közölte a rendőrség szerdán az MTI-vel.
Németh-Kész Mónika, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, szerda délelőtt érkezett bejelentés a dunaújvárosi rendőrkapitányság ügyeletére, hogy a férfit dunaújvárosi lakásában holtan találta az unokahúga. A helyszíni szemlén jelen lévő igazságügyi orvos szakértő megállapítása alapján a férfi halálát fejlövés okozta.
A rendőrök a helyszínen megtalálták a lövéshez használt fegyvert, és igazságügyi kriminalisztikai szakértő vizsgálta meg. Az idegenkezűséget mindkét szakértő kizárta. A rendkívüli haláleset körülményeit a dunaújvárosi rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.