Hírek
2020. Július 13. 08:02, hétfő |
Kék hírek
Forrás: infovárosok
Életet mentettek a kisvárdai rendőrök
A nőt saját udvarán találták eszméletlen állapotban.
A Kisvárdai Rendőrkapitányság munkatársai Dombrádon teljesítettek szolgálatot 2020. július 12-én. Az egyik lakóház előtt haladtak el a rendőrök, amikor látták, hogy egy nő mozdulatlanul fekszik az udvaron. A két rendőr közelebb ment, és haladéktalanul a nő segítségére sietett, aki magatehetetlenül, arccal a sárban feküdt. Székely Zsolt törzszászlós, és Molnár Zsolt törzszászlós az ingatlan 76 éves tulajdonosát, akinél gyenge pulzust, és alacsony testhőmérsékletet éreztek, stabil oldalfekvésbe helyezték, plédekkel betakarták, és értesítették a mentőszolgálatot, akik kórházba vitték - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.