Hírek
2018. Március 16. 05:00, péntek |
Sport
Forrás: mti
Egymillió forintos büntetést kapott a Diósgyőr
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtökön egymillió forintra büntette a DVTK-t.
Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint a Diósgyőrt a Videoton elleni, szombati bajnoki kapcsán visszaesőként, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért - az ellenfél, valamint az ellenfél egyik játékosának szidalmazásáért -, illetve drukkereinek "becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető magatartásáért (huhogásért)" büntette a testület.
A házigazda székesfehérvári együttest - ugyancsak visszaesőként - a rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért, valamint szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért 250 ezer forintra büntette a bizottság.
A DVSC-nek - az Újpest elleni találkozó kapcsán - visszaesőként szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért 200 ezer forint büntetést kell fizetnie.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.