Hírek
2014. Augusztus 26. 08:44, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Égett egy második emeleti lakás Miskolcon, a lakókat kimenekítették
Egy lakót súlyos égési sérülésekkel, nyolcat füstmérgezés gyanújával vittek kórházba a mentők egy miskolci társasházból, ahol kedd hajnalban tűz ütött ki - egészítette ki korábbi tájékoztatását az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A tűz egy második emeleti lakásban keletkezett.
Dojcsák Dávid, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a sérülteken kívül összesen 30 embert kellett kimenekíteni az Árpád úti házból, többeket közülük a tetőn keresztül. A lakókat egy melegedő buszban helyezték el.
A tűz oltása befejeződött, jelenleg az utómunkálatok tartanak - tette hozzá.
Az OKF közlése szerint a házban két lakás lakhatatlanná vált.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.