Hírek
2019. Július 28. 14:01, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Drogdílereket fogtak el Szeghalmon
Szeghalmon a rendőrség őrizetbe vett két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert terjesztettek és rendszeresen fogyasztottak is belőle.
Kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt vett őrizetbe a rendőrség két férfit július 26-án Szeghalmon. A gyanú szerint a 35 éves és 39 éves férfiak rendszeresen fogyasztottak és másoknak is adtak el kábítószernek minősülő anyagot. A rendőrök a házkutatások során készpénzt, mérleget és egy olyan mobiltelefont is lefoglaltak, amiben a terjesztést igazoló üzenetek voltak. Mindkét férfinál kábítószergyanús anyagokat is találtak a nyomozók, ezek hatóanyag-tartalmát igazságügyi szakértővel vizsgáltatják meg. A Szeghalmi Rendőrkapitányság a büntetőeljárás során tisztázza azt is, hogy a férfiak kiknek adhattak el a náluk talált anyagokból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.