Hírek
2011. Október 23. 07:37, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
24 embert kellett kimenekíteni a lángok elől
Lakhatatlanná vált az a kétszintes szentgotthárdi lakóház, melyben pénteken éjjel pusztított tűz. A házból 24 embert menekítettek ki, senkinek nem esett baja.
A lángok pénteken késő este csaptak fel a szentgotthárdi Ady Endre utcában, egy nyolclakásos önkormányzati lakóépületben. A tetőszerkezetben felcsapó lángok átterjedtek az emeleti lakásokra. Az épületből 24 lakót menekítettek ki. Hat család ismerősöknél, kettő egy közeli hotelban kapott ideiglenes hajlékot.
A tűzoltók, akik Zalaegerszegről, Szombathelyről, Körmendről és Kondorfáról érkeztek a helyszínre, megfékezték a lángokat, de az épület lakhatatlanná vált. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.